فارمانکست چیست ؟

سامانه جامع مدیریت داروخانه فارمانکست پلتفرمی عمومی برای مدیریت یکپارچه داروخانه ها است که به دلیل ساده و اتوماتیک بودن کامل نرم افزار نیاز به آشنایی کاربران و مدیران به کامپیوتر و حسابداری نیست.

هدف از ایجاد فارمانکست

* هدف سامانه ایجاد بستری یکپارچه برای مدیریت فرآیند های داروخانه می باشد. * در این سامانه تمامی اطلاعات در لحظه کنترل و بررسی شده و از هر گونه خطا جلوگیری می شود. * با توجه به تحت وب بودن سامانه، امکان مدیریت به صورت ریموت برای مدیران و موسسین داروخانه فراهم شده و در هر لحظه امکان گزارشگیری از امور داروخانه و بررسی شرایط داروخانه با استفاده از موبایل امکان پذیر است.

فرآیند ها در فارمانکست

نرم افزار هوشمند فارمانکست با طراحی اصولی و رعایت کامل استاندارد ها موجب مدیریت دقیق تر و بهینه در داروخانه ها میگردد، همچنین از به وجود آمدن کسورات و زیان ها جلوگیری می کند.

ماژول داروخانه

از ویژگی های بارز نرم افزار جامع فارمانکست می توان به هوشمند بودن فرآیند های مهم داروخانه از جمله نسخ پیچی سریعتر و مکانیزه،جستجوی سریعتر داروها، به حداقل رساندن کسورات، بروزرسانی شرایط بیمه ای و ساده بودن عملیات ثبت،انبارگردانی مکانیزه و... اشاره کرد.

اطلاعات پایه در ماژول داروخانه

ثبت بیمه

ثبت اطلاعات بیمه

ثبت اطلاعات پزشک

ثبت اطلاعات مشتری

ثبت اطلاعات خدمات

ثبت اطلاعات دارو

ثبت اطلاعات داروخانه

عملیات فروش در ماژول داروخانه

نرم افزار هوشمند فارمانکست قابلیت اتصال خودکار به سامانه ثبت نسخ تاییدی تمامی بیمه ها و همچنین قابلیت بروزرسانی تمامی قیمت ها،درصد و تعهدات بیمه ها را به صورت هوشمند فراهم می کند.

شرایط بیمه در ماژول داروخانه

سازمان های بیمه در ارتباط با داروخانه ها و نوع داروخانه ها قوانین و شرایط مخصوص به خود را دارند که در نرم افزار فارمانکست قابلیت بروزرسانی تمامی قیمت ها،درصد و تعهدات بیمه به صورت هوشمند امکان پذیر است.

گزارشات در ماژول داروخانه

در نرم افزار هوشمند فارمانکست قابلیت گزارش گیری در بازه زمانی و تاریخی مد نظر فراهم شده است.

ماژول انبار

در نرم افزار هوشمند فارمانکست با توجه به ساختار داروخانه ها و رعایت استاندارد ها امکان انبارگردانی سریعع و آسان در انبار و قفسه به صورت جداگانه و بدون نیاز به تعطیلی داروخانه حتی به صورت آنلاین توسط موبایل فرهم شده است.

اسناد ورودی-خروجی در ماژول انبار

در نرم افزار هوشمند فارمانکست قابلیت ثبت تمام فاکتورهای وروردی و خروجی به داروخانه به منظور بررسی دقیق موجودی کالا فراهم شده است.

اطلاعات پایه در ماژول انبار

گزارشات در ماژول انبار

در نرم افزار هوشمند فارمانکست قابلیت گزارش گیری در بازه زمانی و تاریخی مد نظر فراهم شده است.

ماژول صندوق

در نرم افزار هوشمند فارمانکست قابلیت ارتباط یکپارچه با سیستم جامع مالی و حسابداری و ثبت اسناد مالی و اسناد انبار و همچنین قابلیت استفاده از بارکدخوان ( QRکد) و ارتباط با دستگاه PC-POS فراهم شده است.

عملیات صندوق در ماژول صندوق

از آنجا که نیاز هر داروخانه در نحوه تسویه یا پرداخت(مرجوع) وجه ممکن است نیازمند سیستم مالی خاصی باشد،در نرم افزار هوشمند فارمانکست این عملیات به صورت داینامیک بوده و هر داروخانه امکان تعریف انواع عملیات منحصر به خود را خواهد داشت.

اطلاعات پایه در ماژول صندوق

در نرم افزار هوشمند فارمانکست قابلیت تعریف انواع تخفیفات و اضافات و ثبت آنها برای هر قلم از سند فروش و همچنین قابلیت رند سازی با کالا پیشنهادی صندوق فراهم شده است.

ماژول مالی

در نرم افزار هوشمند فارمانکست قابلیت یکپارچه سازی سیستم حسابداری توسط داروخانه و ارسال اسناد و فاکتورها به نرم افزار حسابداری و همچنین قابلیت دریافت و پرداخت در اتوماسیون داروخانه فراهم شده است.

اطلاعات پایه در ماژول مالی

در نرم افزار هوشمند فارمانکست قابلیت ثبت و کنترل خرید و فروش داروخانه و همچنین قابلیت محاسبه حقوق و دستمزد پرسنل فراهم شده است.

کیف پول در ماژول مالی

ماژول پشتیبانی

در نرم افزار هوشمند فارمانکست امکان پشتیبانی 24 ساعته به همراه گفت وگو آنلاین و تماس تلفنی شبانه روزی فراهم شده است.

ماژول پشتیبانی قرارداد

ماژول کاربری

در نرم افزار هوشمند فارمانکست قابلیت تعریف تعداد نامحدود کاربران و تعیین سطوح دسترسی برای هر کاربر فراهم شده است.

کاربران در ماژول کاربری